MARIIN.EE foto ja disain

Foto

PORTREE | LOOM | PERE | BEEBI | PULM | TOODE

Pildistan peamiselt Tallinnas, Raplas ja Hiiumaal kuid olen valmis liikuma üle Eesti. Eelistan naturaalset valgust, mistap jäädvustan hetki pigem õues ja valgusküllases ruumis. Lisaks viin läbi stiliseeritud fotosssioone Raplamaal asuvas Huskypargi kelgukoerte talus, kus valmivad fotod koos kelgukoerte ja hobustega.

FOTOSESSIOON 150€

60-minutiline pildistamiselt saad 55-65 töödeldud fotofaili orignaalmõõtmetes. Sobib nii portree, looma, pere kui tootefotode tegemiseks. Huskypargis pildistades lisandub hinnale külastuspaketi tasu.

MINIFOTOSESSIOON 100€

30-minutiline minifotosessioon sobib lemmiklooma või portree pildistamiseks 1-2 osalejale. Pildistamiselt saad 25-35 töödeldud fotot orignaalmõõtmetes.

VÄIKE SUVEPULM 450€

Kestvus 4 tundi. Pulmapeo jäädvustamine, portreepildid külalistest ja ilusessioon pruutpaarist. Transpordikulu peopaika kokkuleppel.

FOTOD KARBIKESES 45€

Saadan Sulle karbikese, kus leiad kvaliteetsele fotopaberile ilmutatud 30 fotot mõõdus 10x15cm ja 5 fotot mõõdus 15x20cm.


jäädvustan sinu hetked

Kui Sulle meeldib minu fotokäekiri ja pakutav siis võta ühendust, et saaksin jäädvustada kordumatuid hetki elust-enesest Sinu albumikaante vahele.

Pulma fotograaf
Pulmafotograaf

© 2024 MARIIN.EE foto ja disain

Theme by Anders Norén

error: Content is protected !!